Dom, ul. Długa
Długa, Przedmoście, dolnośląskie
- 1 250 000 zł
- 162,80 m²
- 7 678,13 zł/m²
Margerita Błasza...
Skontaktuj się
Dom, ul. Długa
Długa, Przedmoście, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Dom, ul. Długa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
1 250 000 zł 162,80 m² 7 678,13 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
1 164 m²
garaż w bryle budynku
2018
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
1 164 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2018Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 250 000 zł (7 678,13 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 162,80 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 1 164 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (9,50 m²)
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, gazowe, inne
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, alarm
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PÓŁNOC Nieruchomości - Głogów, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 44962/3877/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Długa, Przedmoście, Głogów, głogowski, dolnośląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, kościół, plac zabaw
Opis nieruchomości
CO SPRZEDAJEMY?
Dom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 234,62 m2 użytkowej 162,78 m2, usadowiony na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 11,64 ara w całości ogrodzonej, położonej na obrzeżach miejscowości i w umiarkowanej zabudowie w otoczeniu.